KONST / Litografier / Färglitografi 14204287
nr 1420 4287
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 63/250. Färglitografi, bildmått: 31x24, yttermått inklusive ram: 44x34 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:17:40
23/9 12:04:42